koncert
Il Fenomeno
Každé storočie má svoje hudobnícke fenomény. Fenoménmi minulých storočí boli napríklad Vivaldi, Mozart, Paganini či Segovia. Dnes prichádza „Il Fenomeno“ z talianskeho Neapola a je ním Aniello Desiderio.
Táto akcia sa konala v minulosti

Každé storočie má svoje hudobnícke fenomény. Fenoménmi minulých storočí boli napríklad Vivaldi, Mozart, Paganini či Liszt. V 20. storočí bol gitarovým fenoménom nepochybne Andrés Segovia.

Aniello Desiderio – „Il Fenomeno“ je výnimočný. Je to hráč, ktorého budete počúvať so zatajeným dychom od prvej do poslednej noty.

Po jeho koncertoch sa len ťažko nachádzajú slová. Jazzman Chick Corea nejaké predsa len našiel, keď o ňom povedal: „Fakt ma dostal! Naozaj rád počúvam jeho nahrávky. Myslím, že je najväčším umelcom gitary a milujem aj hudbu, ktorú si vyberá“.

Hlavný program festivalu

----------

Vstupné: 10€ / 7€ (ISIC, ITIC, seniori nad 65 r.) / 1€ ZŤP
Vstupenky sú v predpredaji v sieti Ticketportal a hodinu pred koncertom na mieste konania.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Spoločnosť J. K. Mertza. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Chlast

Zámocký park Malacky / Kino Nost...

TIP

The Florida Project

Po 9.8.2021 / T3 - kultúrny prostriedok

TIP

Zóna výtvarnej rozcvičky

10.7.2021 - 19.9.2021 / Slovenská národná galéria Bratislava

TIP

Môj dobrý kamarát

Ut 10.8.2021 / Štúdio L+S

TIP