koncert
Hommage à Joaquín Rodrigo
Otvárací koncert 44. Gitarového festivalu J. K. Mertza bude venovaný pocte španielskemu skladateľovi Joaquínovi Rodrigovi, ktorého 20. výročie smrti si v tomto roku pripomína celý svet.
Táto akcia sa konala v minulosti

Špičkový slovenský gitarista Karol Samuelčík prevedie poslucháčov nielen jeho dielom, no i hudbou jeho predchodcov.

Milovníci španielskej gitarovej hudby sa môžu tešiť aj na najznámejší gitarový koncert - Concerto de Aranjuez s klavírnym sprievodom Karin Remencovej.

Hlavný program festivalu

----------


Vstupné: 10€ / 7€ (ISIC, ITIC, seniori nad 65 r.) / 1€ ZŤP
Vstupenky sú v predpredaji v sieti Ticketportal a hodinu pred koncertom na mieste konania.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Spoločnosť J. K. Mertza. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Lubomír Typlt - Vrátil jsem se zpět, i když jsme si nechyběli

7.6.2026 - 30.8.2026 / Danubiana Meulensteen Art Museum

TIP

Pohoda_FM live: Tante Elze

Ut 30.6.2026 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

TIP

Generácia Z: Krása nevídaná

Pi 25.9.2026 / DPOH

TIP

Toy Story 5: Príbeh hračiek (dabing)

Artkino Za zrkadlom / Kino Kultúr...

TIP