koncert
party
Fallgrapp
Rádio_FM vás srdečne pozýva do Novej Cvernovky na živý koncert Fallgrapp.Nenechajte si ujsť tento jedinečný hudobný zážitok. Po koncerte sa môžete tešiť aj na afterpárty, na ktorej zahrajú Blame Your Genes (DJ set), Matwe a Bali G.
Táto akcia sa konala v minulosti

Fallgrapp je slovenské hudobné zoskupenie podmanivo spájajúce elektroniku s akustickými nástrojmi, sláčikovým triom a ženským vokálom. Žánrovo sa pohybuje na pomedzí štýlov ako organická elektronika, downtempo, trip hop a alternatívny pop. 

Na hudobnej scéne sa objavila v roku 2013 ako projekt muzikanta a producenta Jureša Líšku, ktorý sa behom niekoľkých rokov vyprofiloval do aktuálnej 9-člennej zostavy. Zaujímavo vrstvené aranžmány, netradičný prístup k slovenským textom, mimoriadny dôraz na vizuál, zaujímavé spolupráce a nezameniteľná atmosféra na koncertoch sú kombináciou, ktorá kapelu zaraďuje medzi najpozoruhodnejšie slovenské projekty. 

 Line up:

Fallgrapp (live)

Support DJs:

Blame Your Genes (DJ set)
Matwe
Bali G

 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Fallgrapp. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Chlast

So 9.7.2022 / Kino Nostalgia

TIP

Trammed

So 5.11.2022 / T3 - kultúrny prostriedok

TIP

Testament / Sepultura / Exodus / Death Angel / Heathen

Ut 12.7.2022 / Refinery Gallery

TIP

Horror Show

St 24.8.2022 / Red Cat Cabaret Club

TIP