party
Balkan Bashavel

O Balkan Bashavel neprídete ani v lete! Divoké krepčenie v rytmoch balkan beats, gypsy, reggae a world music si tentoraz užijeme open air na zakotvenej lodi.

Táto akcia sa konala v minulosti

V Bratislave štartuje kombo:
MALALATA + Dr. Tesla

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Pohoda, Uprising, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović, Shantel a Fanfare Ciocarlia.

Dr. Tesla (SK, Brigada Rakija)
Jeho tatom je Balkánec, mamou hudba sveta, tetou zase gipsy, strýkom klezmer, bratom reggae a sestrou folklór. On sám nevie, čí je, ale zo všetkých si vzal to nejlepšie, aby bavil ľudí vybranými selekciami. Stále ostáva skromný, no medzi svoje top vystúpenia počíta afterparty po koncerte Dubioza Kolektiv a chorvátsky festival Goulash Disko.

--------

Vstup bude povolený len osobám starším ako 15 rokov.
Akcia bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z nej budú zverejnené na sociálnej sieti Facebook.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Roman Lalík. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Le Payaco - krst albumu

Št 24.9.2020 / Majestic music club

TIP

Katarzia - Celibát tour

Pi 23.10.2020 / Nová Cvernovka

TIP

Yoga a meditácia s Fredym Ayisim

30.5.2020 - 6.6.2020 / Park Andreja Hlinku

TIP

SAShE v Tržnici

16.9.2020 - 18.9.2020 / Stará tržnica

TIP