koncert
Abbie Falls (CZ) + Athe (PL) + Demeted (PL)
Poľské metalové kapely Demeted a Athe na spoločnom jesennom turné, spolu s pražskými Abbie Falls.
Táto akcia sa konala v minulosti

Demeted (PL) - metalcore

je kapela z Krakova, ktorá má najbližšie k scéne zo sveta metalcoru a prezentuje dávku energických a rýchlych riffov, striedaných tučnými breakdownami a jemnými melódiami. Nedávno mali možnosť pripojiť sa k americkému labelu Seek&Strike, prostredníctvom ktorého predstavili svoj najnovší singel Lunacy. Počas celého turné budú testovať materiál z pripravovaného albumu, ale zaznie aj množstvo známych skladieb ako Memories a Defect.

Athe (PL) - trap metal 

je šesťčlenná kapela hrajúca hudbu zo žánrov trap metal, hyperpop a metalcore. Táto skupina predstavuje dávku chaotických riffov, beatov a elektronických dropov.

Abbie Falls (CZ) - deathcore

pochádzajú z Prahy a sú nekompromisnou silou, ktorá vás udrie do tváre zničujúcimi breakdownovými a nemilosrdnými riffmi a zároveň vás vtiahne textami o každodennom boji nielen so svetom okolo nás, ale aj s vlastnou hlavou.

Vydaním debutového EP v roku 2021 dokázali, že s nimi treba počítať, a nevídaným spôsobom prekročili hranicu 2 miliónov streamov a získali obrovské uznanie v rodnej Českej republike aj po celom svete. Pražská kapela nedávno podpísala zmluvu s americkým vydavateľstvom Seek and Strike a vydala svoj najnovší singel Parasite, v ktorom sa zaoberá zúfalstvom spojeným s toxickými vzťahmi medzi ľuďmi a závislosťou, ktorú si ľudia môžu vytvoriť voči sebe navzájom, keď žijú v negatívnom prostredí.

Vstupné: 10€

Odporúčame

Ľudia a mesto. Dejiny Bratislavy

23.9.2022 - 26.3.2023 / Múzeum dejín mesta - Stará radnica

TIP

Punkáči deťom 2023

23.8.2023 - 26.8.2023 / Camping Opatovce

TIP

Festival Cestou necestou

10.3.2023 - 12.3.2023 / Dom kultúry Ružinov

TIP

Studio 34 - Party Show

23.2.2023 - 4.3.2023 / Red Cat Cabaret Club

TIP