koncert
A Place To Bury Strangers (USA)

Najhlučnejšia garážová kapela New Yorku zavíta v rámci svojho „Let’s see each other“ tour aj do Bratislavy, kde vystúpia 13. marca 2022 v Novej Cvernovke.

Táto akcia sa konala v minulosti

Rok 2021 bol pre nich plným zmien, ktoré nastali aj v zostave a do kapely prišli noví členovia John Fedowitz (basgitara) a Sandra Fedowitz (bicie) z kapely Ceremony East Coast. Ako vraví frontman kapely Oliver Ackermann ide doposiaľ o najsenzačnejšiu verziu kapely. Oliver spolu s Johnom hrávali už v detvstve v legendárnej shoegaze kapele Skywave.

Počas prebiehajúcej globálnej pandémie sa podarilo vybudovať ešte surovejšiu verziu kapely, založiť nový record label Dedstrange, kde vyprodukoval aj nové EP Hologram, ktoré vyjde v júli tohto roku a kapela ho následne predstaví aj v rámci turné 13.marca v Bratislave.

Oliver Ackermann je taktiež majiteľom spoločnosti Death By Audio, ktorá vyrába gitarové a syntetizátorové efekty, ktoré si obľúbili aj kapely ako Nine Inch Nails či Lightning Bolt a vytvára ich typický rozpoznateľný zvuk. Preto aj zvuk A Place To Bury Strangers najlepšie vyznie práve v rámci ich živých show.

Vstupenky za 25€

Odporúčame

Kultúrne leto 2022

24.6.2022 - 30.9.2022 / Bratislava

TIP

O demokratoch - rozhovor o knihe

Pi 30.9.2022 / Múzeum Janka Jesenského

TIP

Gisela Weyde - Od Atény k Hére

9.6.2022 - 2.10.2022 / GMB - Pálffyho palác

TIP

Tanečný dom

Št 18.8.2022 / Galéria Slovenskej výtvarnej únie / Umelka

TIP