iná akcia
Výstava Motocykel Boat show 2020 - zrušené
Burácanie motorov a najmä – silné stroje. Medzinárodná výstava MOTOCYKEL prináša do hlavného mesta nablýskané novinky zo sveta motošportu a lodí...
Táto akcia sa konala v minulosti

Burácanie motorov a najmä – silné stroje. Medzinárodná výstava Motocykel prináša do hlavného mesta nablýskané novinky zo sveta motošportu a lodí. Motorky všetkých druhov, trojkolky, štvorkolky a skútre, ale aj motopríslušenstvo – oblečenie, obuv a služby pre motocyklistov; výnimočné kaskadérske šou, najúspešnejší jazdci, testovanie elektrobicyklov, ukážky bezpečnej jazdy, autogramiády, rockové koncerty, jedinečná prehliadka tuningu a motoriek stavaných na zákazku v sekcii Customs of Slovakia nenechajú chladným ani jedného fanúšika strojov na jednej stope.

Najznámejšie značky plachetníc, jácht, motorových člnov a športových, rybárskych a rekreačných lodí či vodných skútrov – jednoducho, všetky druhy plavidiel vás inšpirujú na medzinárodnej výstave lodí a príslušenstva Boat show. K tomu doplnky pre jachtárov a športovcov na vode, ponuka kapitánskych kurzov a informácie o možnosti ich nadobudnutia – výstava BOAT SHOW vo vás prebudí túžbu po dovolenke na vodnej hladine.

 

 

 

Odporúčame

The Telescopes

Št 12.11.2020 / Kulturák

TIP

Letné Shakespearovské slávnosti 2020

25.7.2020 - 12.8.2020 / Bratislavský hrad

TIP

Boris Ondreička: Spev o lese (guest DJ: Kabal)

St 15.7.2020 / Nová Cvernovka

TIP

Erik Truffaz Quartet

Po 28.9.2020 / Ateliér Babylon

TIP