iná akcia
prednáška / diskusia
Vnútorný svet víťazov - akcia zrušená

Čo rozhoduje o víťazoch medzi tými najlepšími? Ako sa nevzdávať, i keď sa práve nedarí? Ako možno ovplyvniť svoj výkon? Čo nás môže naučiť profesionálny šport o dosahovaní úspechov v živote? Prezradí uznávaný český hokejový tréner a športový psychológ Marian Jelínek.

Táto akcia sa konala v minulosti

Marian Jelínek spolupracoval s Jaromírom Jágrom či spolupracuje Karolínou Plíškovou a ďalšími vrcholovými športovcami.. Svoje skúsenosti kombinuje so živým záujmom o psychológiu a filozofiu, a tie úspešne aplikuje v koučingu vrcholových športovcov i vrcholových manažérov. Čo nás ženie vpred a čo zase brzdí? Prečo je dôležité mať limity vo svojom živote? Ako využiť svoj potenciál naplno? Ako si vybudovať vnútornú odolnosť? Zistite s nami v cennej prednáške! Uznávaný mentor svoje skúsenosti doplní o príbehy svetových a českých víťazov.    

Marian Jelínek bude inšpiratívne hovoriť o:
– tom, ako uspieť a čo pre to treba urobiť 
– tom, ako sa nevzdávať a ako (sa) motivovať 
– tom, ako si vybudovať vnútornú odolnosť 
– tom, akú váhu má talent a akú úsilie 
– tom, ako zvyšovať výkon
– tom, ako nás môže „podržať“ zdravý rozum
– tom, ako držať v rovnováhe všetky zložky svojho vnútorného sveta: talent, vôľu, šikovnosť a lásku k tomu, čo robíme 
– vrcholových športovcoch a ich ceste k úspechu

PhDr. Marian Jelínek, PhD.
je uznávaný hokejový tréner, kouč, manažér a autor kníh. Už takmer 30 rokov sa zaoberá športovou psychológiou a mentálnym koučingom. MEdzi svoje najväčšie trénerské hokejové úspechy radí zlato z MS 2005, dvakrát titul s HC Sparta Praha a Prezidentov pohár s HC Plzeň. Individuálne pracuje s manažérmi a vrcholovými športovcami ako Jaromír Jágr, tenistka Karolína Plíšková, plavec Jan Micka alebo hokejový brankár Petr Mrázek. Svoje mnohoročné skúsenosti využíva pri prednáškach, nielen pre asociácie a kluby naprieč všetkými športmi, ale tiež firmám z rôznych oblastí. Je garantom odboru Psychológia pre manažérov na Newton Collage. Je spoluautorom projektu SportMentor, kde má online kurz o motivácii.

Ako webinár funguje?
— Prihlasovanie ľavou zadnou: Na webinár sa môžete pripojiť cez svoj telefón alebo notebook, nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie technické vybavenie. 
— Pred konaním webinára vám v deň jeho konania pošleme na e-mail odkaz, cez ktorý sa na webinár poľahky pripojíte. Ak si lístok zakúpite v deň konania webinára, odkaz vám zašleme pol hodinu pred jeho začiatkom. 
— Zážitok pre aktívnych aj pasívnych poslucháčov: Do webinára sa môžete aktívne zapojiť a klásť otázky, ale zároveň je určený aj pre tých účastníkov, ktorí chcú radšej len počúvať. 

Výhody webinára:
— Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.
— Na druhý deň po uskutočnení webinára dostanete k dispozícii záznam.
— Efektívnejšie využitie vášho času bez potreby cestovania.
— Možnosti klásť otázky a komunikovať s lektorom webinára.
— Na jeden vstup sa môže zúčastniť celá rodina.

Odpovede na často kladené otázky nájdete tu

Vstupenky za 6€

FB event

Odporúčame

Radovan Čerevka: Budovanie skutočného tela

12.11.2020 - 28.2.2021 / Kunsthalle Bratislava

TIP

Ako sa hrali naši...

12.12.2020 - 9.1.2022 / Múzeum mesta Bratislavy MMB

TIP

Roman Ondak: SK parking

27.1.2021 - 14.3.2021 / Kunsthalle Bratislava

TIP

Iva Bittová & Dunaj

Ne 6.6.2021 / Ateliér Babylon

TIP