iná akcia
Vínne tajomstvá v Svätom Jure

Ak hľadáte toho pravého/tú pravú, táto zoznamovacia akcia je určená práve pre vás. Pripravte sa na zážitok, aký tu ešte nebol. Zoznámte sa v malebnom prostredí Svätého Jura pri skvelej ochutnávke vín od rodiny Bažalíkovcov.

 

19.09.2019, Št
Svätý Jur
17:30

Čo zažijete?
Čaká vás autentická prechádzka s vinárom historickým centrom Svätého Jura do vinice s výhľadom na mestečko. Ochutnávka začína priamo vo vinohrade, kde sa hrozno rodí. Pri sprevádzaní bude predstavené miesto, história, vinohradnícka tradícia a priestor bude aj na neformálnu diskusiu o veciach, čo vás pri víne zaujmú. Pokračuje sa prehliadkou technológie výroby vína a “barrel tasting” v historických pivniciach Renesančného domu.

Cena: 49€
Čo je v cene?
- prechádzka s vinárom Michalom Bažalíkom a prednáška o víne
- ochutnávka 7 vzoriek vín
- studený záhryz z lokálnych produktov
- posedenie a neformálne zoznamovanie v Renesančnom dome
- doprava Bratislava – Svätý Júr a späť

Čas: odchod minibusom z Bratislavy o 17:30 (miesto stretnutia a odchodu upresníme neskôr), odchod zo Svätého Jura do Bratislavy 21:30.

Veková kategória: 30 – 40 rokov

Viac info

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Hello love. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Noc výskumníkov 2019

Pi 27.9.2019 / Bratislava

TIP

Poklady Židovského múzea v Prešove

14.6.2019 - 6.10.2019 / Židovské komunitné múzeum

TIP

Singularch: ORA

St 25.9.2019 / Fakulta architektúry STU

TIP

Studená vojna

Ne 29.9.2019 / Kino Lumière

TIP