iná akcia
Vínne tajomstvá v Svätom Jure

Ak hľadáte toho pravého/tú pravú, táto zoznamovacia akcia je určená práve pre vás. Pripravte sa na zážitok, aký tu ešte nebol. Zoznámte sa v malebnom prostredí Svätého Jura pri skvelej ochutnávke vín od rodiny Bažalíkovcov.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Čo zažijete?
Čaká vás autentická prechádzka s vinárom historickým centrom Svätého Jura do vinice s výhľadom na mestečko. Ochutnávka začína priamo vo vinohrade, kde sa hrozno rodí. Pri sprevádzaní bude predstavené miesto, história, vinohradnícka tradícia a priestor bude aj na neformálnu diskusiu o veciach, čo vás pri víne zaujmú. Pokračuje sa prehliadkou technológie výroby vína a “barrel tasting” v historických pivniciach Renesančného domu.

Cena: 49€
Čo je v cene?
- prechádzka s vinárom Michalom Bažalíkom a prednáška o víne
- ochutnávka 7 vzoriek vín
- studený záhryz z lokálnych produktov
- posedenie a neformálne zoznamovanie v Renesančnom dome
- doprava Bratislava – Svätý Júr a späť

Čas: odchod minibusom z Bratislavy o 17:30 (miesto stretnutia a odchodu upresníme neskôr), odchod zo Svätého Jura do Bratislavy 21:30.

Veková kategória: 30 – 40 rokov

Viac info

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Hello love. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Vták

Po 24.2.2020 / Dom kultúry Ružinov

TIP

Lampášová prehliadka Pezinka

So 15.2.2020 / Pezinok

TIP

Do divočiny

13.5.2019 - 30.4.2020 / Schaubmarov mlyn v Pezinku

TIP

Víno pod hviezdami

So 15.8.2020 / Pezinok

TIP