Prechádzka / exkurzia
Stretnime sa na hrade: Za hradbami Devína + Lampiónový sprievod
Z pôvodného termínu 17. novembra je podujatie kôli počasiu preložené na nedeľu 26. novembra. Vítaní sú nielen obyvatelia a obyvateľky mestskej časti Devín, ale všetci, čo sa chcú dozvedieť viac o tom, ako sa o hrad staráme, čo plánujeme na ďalšiu sezónu, ale aj tí, ktorí si chcú užiť atmosféru večerného Hradu Devín.
Táto akcia sa konala v minulosti

15.00 Za hradbami Devína - komentovaná prechádzka   
  
Zaujíma vás, čo všetko sa na hrade Devín zmenilo v priebehu tohto roka? Ako sa o hrad staráme? Aké máme plány na zimu a na ďalšiu sezónu?

Príďte si v špeciálnom čase vychutnať atmosféru jesenného hradu Devín, zahrejte sa horúcim nápojom, ktorý vám radi ponúkneme, a spoznajte zákulisie správy hradu počas komentovanej prehliadky areálu s Milanom Zálešákom, vedúcim Hradu Devín. Tento deň bude aj o komunite, takže sa k nám neváhajte pridať aj počas lampiónového sprievodu, ktorý bude nasledovať po komentovanej prechádzke. 
   
Vstupné: 5,00 €, Vstupenky v predaji v pokladnici Hradu Devín alebo online.  

16:30 Lampiónový sprievod na hrade Devín

Lampiónový sprievod na hrade Devín je výnimočnou večernou udalosťou. Toto magické podujatie pozýva návštevníčky a návštevníkov, aby si priniesli svoje lampióny a pomohli rozsvietiť toto historické miesto v tme. Pridajte sa k nám na magickom výlete a prežite nezabudnuteľný večer plný svetla a atmosféry na krásnom Hrade Devín.   
  
  
Vstupné:   
Bez lampiónu: základné 3,00 € / zľavnené 2,00 €   
Zdarma: pre skupinu v zložení 1 dospelý + 1 dieťa + 1 lampión a pre návštevníkov a návštevníčky so vstupenkou z podujatia Za hradbami Devína II 
  
Vstupenky v predaji v pokladnici hradu Devín.


      

 

Odporúčame

Staré dámy

St 6.12.2023 / Štúdio L+S

TIP

Adamove jablká

So 9.12.2023 / Kino Nostalgia

TIP

SĽUK: Pastorále

Ne 17.12.2023 / Koncertná sieň Klarisky

TIP

Múzejná dielňa

13.12.2023 - 13.12.2023 / Múzeum dopravy

TIP