standup / talkshow
Pančlajn

Šťavnatá stand-up comedy v Bratislave. Ostrieľaní komici sa postavia tvárou v tvár publiku, aby zabojovali o potlesk inteligentným autorským humorom bez ošúchaných vtipov a samoúčelných vulgarít.

Táto akcia sa konala v minulosti

Roztopené úsmevy na tvári a zadky prilepené od zábavy. Vyberte sa na dovolenku smiechu s plavčíkmi humoru. Tomáš Hudák, Michael Szatmary, Peter Šarkan Novák, Daniel Čistý, Matej Adámy, Jakub Zitron Ťapák a Samo Trnka vám v letných horúčavách sľubujú all inclusive stand-upy, ktoré osviežia nejednu rozhorúčenú bránicu. Hudobným hosťom bude Blanch.

Tomáš Hudák
Skúsený remorkér domáceho stand-upového loďstva, ktorý potiahne večer do bezpečných vôd zábavy. Tomáš je ťahúň, stálica, plešatica, ktorú sa oplatí vidieť. Zakaždým.
Michael Szatmary
Ľadoborec, ktorý prelomí každý zamrznutý brušný sval. Michael je neúnavný uvádzač nových zábavných historiek do našich životov. S každou novou máte chuť na ďalšiu.
Peter Šarkan Novák
Morský drak, ehm… šarkan, ktorý šantí medzi hudbou a slovom. To, že mu aj to druhé ide ako po masle ukáže na júlovom Pančlajne. Držte si klobúky, bude to jazda!
Daniel Čistý
Rybárska loď, ktoré do svojich sietí chytá kde-čo, aby následne uvaril exotický stand-up na spôsob surrealizmu. Jeho pozorné očko sonduje životom, aby nám potom mohol pripraviť jedinečný výstup. Treba ochutnať.
Matej Adámy
Výstavný model pirátskej lode, ktorá vás unesie na ostrov krutého humoru, kde vás bude opíjať cynizmom a čiernym humorom. Je v tom taký dobrý, že sa necháme uniesť zakaždým.
Jakub Zitron Ťapák
Mládežnícku regatu vymenil za dospelácke plachtenie svetom zábavy, a keďže má rád adrenalín a publikum má rado zase jeho, bola na svete dosiahnutá harmónia. Nechajte sa zlákať.
Samo Trnka
Vaša pravidelná kompa do sveta stand-upu. Samo sa s vami prepravuje každý mesiac a každý mesiac má pre vás niečo nové. Čo to bude tentoraz zistíte, keď si kúpite lístok na cestu za zábavou.

Blanch
je slovenská hudobníčka, ktorá sa pohybuje v žánrových vodách indie-folku, popu a soulu. Na scéne sa úspešne presadila s piesňou Over Hills v Demovnici Rádia_FM a získala aj cenu nadácie Advance Investments na Radio_Head Awards 2019. Blanch pôsobí nielen sólo, ale aj v kapele.

Facebook event

Odporúčame

Po stopách horských ľudí

Ne 28.7.2019 / Zochova Chata

TIP

Uprising festival 2019

23.8.2019 - 24.8.2019 / Zlaté piesky

TIP

Bolesť a sláva

Artkino Za zrkadlom / Kino Lumièr...

TIP

Ľubo Stacho / Svetlo a citlivá vrstva

20.6.2019 - 13.10.2019 / GMB - Pálffyho palác

TIP