iná akcia
standup / talkshow
Pančlajn
Spŕška sviežich vtipov, ktorá schladí rozpálené chodníky, prevetrá dusné autobusy a k smiechu privedie aj roztečené šedé kôry! Pozor, hrozí nebezpečenstvo uchechtania sa! Niet sa však čoho obávať, prázdninové úrazy nám pohotovo ošetria záchranári večernej zábavy Simona, Jakub Lužina, Jakub Zitron Ťapák, Marián Psár, Martin Hatala, Šimon Ferstl a Samo Trnka. Hudobným stand-upistom večer bude Tomáš Šrámek.
Táto akcia sa konala v minulosti
 Simona
Ak ste si mysleli, že vonku je už pekne horúco, to sa ešte k mikrofónu nedostala Simona. Stand-upistka s názorom a pointami útočiacimi priamo pod rebrá je presne ten typ, ktorý máme na pódiu radi!
 
 Jakub Lužina
Nezameniteľný zjav domácej scény, ktorý sa vyznačuje nadmieru expresívnym prejavom, po ktorom ostáva mikrofón nebezpečne žeravý. Prineste si skafandre, bude to poriadna nálož!
 
 Jakub Zitron Ťapák
Keď letné osvieženie, tak potom poriadna zitronáda! Výzorom sťaby plavčík, humorom príjemný letný vánok, ktorý rozčerí naše bránicové pačesy. Vydajte sa k nášmu pančlajnovskému bazénu.
 
 Marián Psár
Jeho humor je pojem, ktorý sa už zapísal aj do slovníka slovenského stand-upu. Psárkazmy spoznáte podľa pichľavej priamočiarosti obalenej do drsného jazyka pouličného marketéra. 
 
 Martin Hatala
Svojím východniarskym zaťahovaním nám zakaždým pripomína, že Slovensko nekončí za tabuľkou Bratislavy a svojím humorom, že život je občas pekná sviňa, ale ešte nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie. Jednoducho, naša večerná dávka životného optimizmu!
 
 Šimon Ferstl
Ďalší, ktorý do stand-upovej kočovnej rodiny prikvitol z radov hercov. Novinka v našom letnom občerstvení, ktorá sadne ako langoš na brušnú pneumatiku. Nezdravé, ale dobré!
 
 Samo Trnka
Kapitán domáceho mužstva tekutých a chlebíčkových športov nasadí smiechové tempo večera. Povzbudzovanie je vysoko vítané, potešia aj mexické vlny.
 
 Tomáš Šrámek
Hudobný stand-upista v gitarou v ruke, ktorý nasadí tón tomuto večeru.
 
 
 
 
 

Odporúčame

Trammed

So 5.11.2022 / T3 - kultúrny prostriedok

TIP

Grape Festival 2022

12.8.2022 - 13.8.2022 / Letisko Trenčín

TIP

Noc na Broadway: The Only Helga Show

25.8.2022 - 30.9.2022 / Red Cat Cabaret Club

TIP

Symfónia umenia 2022

1.9.2022 - 11.9.2022 / Bratislava

TIP