iná akcia
standup / talkshow
Pančlajn

Prázdninovej nude konečne odzvonilo! Či už kopeš za Jána Amosa Komického, STandupovú Univerzitu či medzinárodne uznávanú Vysokú školu života, je čas zbaliť si veci – začína nový semester zábavy!

23.09.2021, Št
Dunaj˜
19:00

Vtipy invazívnejšie ako opica na rannej prednáške, premyslenejšie ako vlaky zadarmo a tak dobré, že by si s ich autormi neváhal zdieľať spoločné sociálne zariadenia, ti v plastových pohároch naservírujú tvoji obľúbení spolubývajúci: Michael Szatmary, Tomáš Hudák, Joe Trendy, Jakub Lužina, Simona, Martin Hatala a Samo Trnka. 

Michael Szatmary
je nemiestne sarkastický profesor stand-upovej teórie, ktorého miluješ nenávidieť. Nezabudni si na skúšku s ním poriadne pripraviť bránicu, inak ťa nechá vyletieť!
Tomáš Hudák
Na oko seriózny doktorand z východu, ktorého si vyfasoval na izbu. Teda až do chvíle, keď sa ráno zobudíš odetý do slovenskej vlajky na matraci niekde na pol ceste do Poľska. Bystroum Tomáša Hudáka je jednoducho transformatívny.

Joe Trendy
vie, ako z každého okamihu urobiť svoju vlastnú šou. Príď na chodbovicu v jeho réžii a zaručene odídeš opitý dobrým humorom.
Jakub Lužina
Ostrovtip Jakuba Lužinu ťa bodne ako pohľad internátnej vrátničky, keď si chceš niekoho v noci prepašovať na izbu. Radšej naňho nič neskúšaj, lebo presne vie, kde bývaš!
Simona
Vtipné postrehy s kučeravými zápletkami, ktoré na počkanie zasýtia ako telo, tak aj dušu. Jedinečný šmrnc našej Simony je pre Pančlajn ako Wifonka - nevyhnutná výživa, ktorá zachraňuje životy.
Martin Hatala
Stand-up Martina Hatalu je experimentálny ako pomaly sa rozrastajúca pleseň na nátierkovom masle, ktoré tvoj spolubývajúci zabudol odložiť do chladničky. Zostaň ešte chvíľku a zisti, ako ďaleko sa mu to podarí dotiahnuť!
Samo Trnka
Rovnako ako väčšina študijných oddelení, aj Samo Trnka ordinuje iba raz za mesiac a to asi dve hodiny. Keď však príde k mikrofónu, razom vybaví všetky tvoje zábavné požiadavky.

Vstupenky za 15€

FB event

Odporúčame

Kurátor & hosť: Dva pohľady na Sedem (vz)rúšok

Št 30.9.2021 / Slovenská národná galéria Bratislava

TIP

Bienále ilustrácií Bratislava 2021

15.10.2021 - 9.1.2022 / Bratislavský hrad

TIP

DAAD + DAAF 2021

20.9.2021 - 26.9.2021 / Bratislava

TIP