standup / talkshow
Pančlajn
Šťavnatá stand-up comedy v Bratislave. Ostrieľaní komici sa postavia tvárou v tvár publiku, aby zabojovali o potlesk inteligentným autorským humorom bez ošúchaných vtipov a samoúčelných vulgarít.
20.08.2020, Št
Dunaj˜
20:00

Sú strašidelne zábavní a výstredne štipľaví, parodickí aj sarkastickí, a toto je ich hodina, usaďte sa, lebo prichádza Pančlajn rodina! V hlavnej úlohe sa predstavia smrteľne smiešní a morbídne drzí Jakub Gulík, Jerry, Jakub Lužina, Matej Adámy, Simona, Joe Trendy a Samo Trnka. Atmosféru medzi stand-upmi vygraduje hudobný hosť Martin Brečko.

Jakub Gulík
V zásobe má vždy nejaký dobrý javiskový dynamit, ktorým odpáli nejednú bránicu. Pri jeho stand-upe sa zažínajú rozumové žiarovky rad za radom.

Jerry
Rád sa hrá so slovnými dynamitmi či gilotínami, a keď si nebudete dávať pozor, môže vás nakaziť svojimi temnými kecami.

Jakub Lužina
Len mu podajte ruku a on vám ju zasype poriadnym množstvom vtipov. Ponorte sa do jeho umenia milovať publikum a odmeňovať ho humorom.

Matej Adámy
Nenechajte sa zmiasť jeho pohrebným výzorom, pod ním sa skrýva skvelý humoristický talent, ktorý vždy zazvoní, keď treba.

Simona
Je matka čarodejnica medzi čarodejnicami domáceho stand-upu, ktorá vás zakľaje svojím neobyčajným šarmom a priehrštím vtipných príhod.

Joe Trendy
Je vždy tam, kde treba zdvihnúť náladu. Pohodlne sa usaďte a nechajte ho ukázať vám na piatich prstoch, ako sa robí dobrý stand-up.

Samo Trnka
V povahe má strkať ruku do všeličoho možného, a preto dnes patrí medzi známe mená slovenského šoubiznisu. Jeho sila spočíva v talente podmaniť si publikum, a preto sa nám večer nepredstaví len ako stand-upista, ale aj ako hlava rodiny tohto humoristického sabatu.

Martin Brečko
je hudobník, ktorý sa pohybuje v folkových a popových vodách s prvkami bluesu. Víťaz celoslovenskej autorskej pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad pred tromi rokmi vydal album Prvý, dnes nahráva druhú platňu.

Fb event

--------

Vstup: 15€

 

Odporúčame

Kubánska noc

So 15.8.2020 / Dunaj˜

TIP

Medial Banana + Polemic

Št 20.8.2020 / Senec, Slnečné jazerá sever (pri Gardenke)

TIP

Judas Priest

Po 12.7.2021 / Axa Aréna NTC

TIP

Tajomstvo reči tela a analýza vzhľadu

St 14.10.2020 / V - klub

TIP