iná akcia
Hravé komunitné utorky pre queer ľudí
Srdečne vás pozývame na hravé neformálne komunitné utorky v Kultúrnom centre P*AKT pre všetkých LGBTI+ ľudí. Tešiť sa môžete na bezpečné prostredie, kontakt s inými ľuďmi z komunity, možnosť neformálne sa porozprávať pri kávičke, či čaji, hrať hry, prečítať si knižku, alebo pozrieť fajn film. Budeme tu pre vás v utorky dvakrát do mesiaca.
Táto akcia sa konala v minulosti

Sprevádzať vás bude sociálny poradca Christián Havlíček, ktorý pôsobí aj v inPoradni. V prípade potreby bude niektoré stretnutia k dispozícii aj psychológ Andrej Kuruc.

Našimi zásadami sú:

veríme tomu, čo hovoríš, čo cítiš a čo prežívaš
rešpektujeme tvoje požiadavky ohľadom mena, zámen
rešpektujeme tvoje súkromie a anonymitu

Netreba sa nijako prihlasovať, stačí prísť pred vchod Ubytovne Zváračák, Pionierska 17 my si vás o 18:00 vyzdvihneme na mape tu. Ak sa oneskoríte zavolajte alebo pošlite správu na číslo 0902 463 263.
Tešíme sa na Vás.

V termíne 14.11. sa sa uskutoční aj workshop teplého vyšívania krížikovým stehom ostrou ihlou s People on Earth. Popri hraní a vyšívaní sa budeme rozprávať ako urobiť tento svet krajším pre všetkých.

OZ People on Earth z Novej Cvernovky sa venuje udržateľnej móde založenej na opätovnom použití, prepracovaní a opravách.
Nevyšívame na kanavu (textília bežne používaná na vyšívanie krížikovým stehom tupou ihlou), ale vymeníme ju za odpadovú reklamnú banerovinu. Ponúkneme na výber predlohy výšiviek s LGBTI+ tematikou, pomôžeme aj s vaším vlastným návrhom. Každý človek si na konci odnesie originálnu vlastnoručne vyšitú nášivku. Vyšívania sa môže zúčastniť 10 ľudí a pre ďalších máme už tradičné hry.

Odporúčame

Chlapec a volavka

St 17.1.2024 / Kino Nostalgia

TIP

Tomáš Žemla - Defragmentation

8.11.2023 - 14.12.2023 / Art Books Coffee

TIP

Kým prídu Stouni...

29.12.2023 - 24.1.2024 / Slovenské národné divadlo - Činohra

TIP

Labutie jazero

3.5.2024 - 9.5.2024 / Slovenské národné divadlo - Balet

TIP