iná akcia
Autosalón Bratislava 2020
Automobily plné nových technológií a inovatívneho dizajnu, najočakávanejšie novinky a skvelá automobilová show – bratislavský Autosalon v Inchebe...
Táto akcia sa konala v minulosti

Automobily plné nových technológií a inovatívneho dizajnu, najočakávanejšie novinky a skvelá automobilová show – bratislavský Autosalon v Inchebe v strednej Európe nemá konkurenciu! Prehliadka modelov všetkých druhov – od malých mestských áut, cez offroady, SUV, až po športové a luxusné kúsky v exkluzívnych expozíciách z Autosalonu robí výnimočné automobilové podujatie, ktoré si nesmiete nechať ujsť. Sprievodný program pre celú rodinu – testovacie jazdy, detský Mini Autosalon a bláznivé atrakcie, street food zóna či bezplatné líčenie pre dámy – sú len čerešničkou na pomyselnej torte.

Caravan show 
Všetkých milovníkov dlhých ciest a oddychu na štyroch kolesách poteší skvelá prehliadka karavanov, obytných vozidiel a prívesov, medzi ktorými sú nielen luxusné kúsky, ale aj dostupnejšie a praktické vozidlá.

Exclusive salon
Autá, ktoré na našich cestách len tak bežne nestretnete. Najsilnejšie motory, luxus, pôsobivý dizajn. Vychutnajte si ich na výstave EXCLUSIVE SALON, ktorá sprevádza AUTOSALON a prináša to najlepšie zo sveta automobilov.

Odporúčame

Korben Dallas & Chiki liki tu-a

Pi 10.7.2020 / InPark - Summer In Peace

TIP

Semblant

Pi 25.9.2020 / Randal Club

TIP

Colours of Ostrava 2021

14.7.2021 - 17.7.2021 / Ostrava / Dolní Vítkovice

TIP

Odvrátená strana mesiaca (divadlo GUnaGU)

Ut 25.8.2020 / Staromestské centrum KaV - Zichyho palác

TIP