film
Vieš udržať tajomstvo?
Nálož filmovej romantiky Vieš udržať tajomstvo? vznikla podľa rovnomenného knižného bestselleru spisovateľky Sophie Kinsellovej. Ten bol preložený do 40 jazykov vrátane slovenčiny a po celom svete sa z neho predalo viac ako 40 miliónov kusov.
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
03.10.2019, Št

Každý má hlboko vo svojom vnútri zamknuté tajomstvá, ktoré neprezradí ani tej najlepšej kamarátke. Emma, hrdinka romantickej komédie Vieš udržať tajomstvo?, však v návale paniky z turbulencií a pod vplyvom alkoholu vyklopí všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi na vedľajšom sedadle v lietadle. Keby sa už nikdy nestretli, nič by sa nestalo. Z cudzinca sa však vykľuje očakávaný Jack Harper, nový najvyšší šéf v práci. Máločo môže byť strašnejšie než ich druhé stretnutie…  … a než pobyt v jednej kancelárii a v jednom meste. Prečo mu len, preboha, hovorila o svojom bode G? A že by chcela skúsiť, aké je to mať penis? A že káva v práci je úplne príšerná?!

Na pomoc musí prísť najlepšia kamarátka a šialená spolubývajúca. Všetky spolu potom spadnú do víru trapasov, náhod a komických situácií, z ktorých však môže vzísť prekvapivé pozvanie na rande a láska. Láska, do ktorej zasiahnu ďalšie tajomstvá. Tie má totiž úplne každý.

Vďaka svojim úžasným knižným hrdinkám je Sophie Kinsellová medzi čitateľkami zo Slovenska aj z celého sveta už dlho obľúbená. Výborné hodnotenia majú napr. jej knihy Bohyňa v domácnosti, Môj (takmer) dokonalý život, S kým dnes budeš spať? a hlavne jej Závislá od nákupov a ďalšie knihy zo „shopoholickej“ série. Podľa nich bol natočený aj film Spoveď nákupnej maniačky s Islou Fisherovou v hlavnej úlohe.

Vieš udržať tajomstvo? (Can You Keep a Secret?), USA, 2019, 94 min.
Réžia
: Elise Duran
Obsadenie: Alexandra Daddario, Tyler Hoechlin, Sunita Mani, Kimiko Glenn, Laverne Cox, Kate Easton

12+

Film na Imdb.com

Odporúčame

86. Klub pomalých čitateľov - Zostaň so mnou

Št 13.2.2020 / Nová Cvernovka

TIP

Noc na Broadway

31.1.2020 - 27.2.2020 / Red Cat Cabaret Club

TIP

Bach / Konvergencie 2020

4.2.2020 - 15.2.2020 / Bratislava

TIP

Cesta do nemožna

Po 27.1.2020 / Kino Lumière

TIP