film
Princezná zakliata v čase 2

Príbeh plný nádeje, lásky, kúziel a alchýmie: to všetko je Princezná zakliata v čase 2. Po veľmi úspešnej prvej časti, o ktorej bolo počuť ako o „českom Harry Potterovi“ prichádza pokračovanie. Mladá alchymistka Amélia (Eliška Křenková) získa zakázanú magickú moc: dokáže čiastočne ovplyvňovať tok času. Zneužitie jej nových schopností ju však rozdelí v čase a Amélia zo súčasnosti sa stretáva s Améliou z minulosti, ktorá ju sprevádza na každom kroku.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
01.12.2022, Št


Navyše z dávno zabudnutej temnoty času povstane nová hrozba, alchymista zvaný Pán rún (Ján Jackuliak), ktorý túži získať kontrolu nad všetkou mágiou v Oberone. Aby to dokázal, musí Ameliu zbaviť kontroly nad časom. Amélia spolu so svojimi nerozlučnými priateľmi princeznou Ellenou (Natalia Germani) a princom Jánom z Calderonu (Marek Lambora) cestuje do magického mesta Ayra, kde sídli Spolok alchymistov, ktorý prisahal chrániť mágiu. Po jeho boku musí Amelia čeliť nielen svojmu doteraz najmocnejšiemu protivníkovi, ale aj vlastnej túžbe po zakázanej moci.

Princezna zakletá v čase 2, Česká republika, 138 min.

Réžia: Petr Kubík

Hrajú: Eliška Křenková. Natalia Germani, Marek Lambora, Vojtěch Kotek, Simona Zmrzlá, Jan Révai, Martin Písařík, Jakub Ouvín, Veronika Freimanová

Odporúčame

Slúžky

23.3.2024 - 23.4.2024 / V-klub (Véčko)

TIP

palicavonzvreca

Pi 1.3.2024 / WAX2

TIP

Chlapec a volavka (dabing)

Cinema City Eurovea / Artkino Za zrkadlom

TIP

Divadlo SkRAT: Unavená žiadosť

Št 14.3.2024 / A4 - priestor súčasnej kultúry

TIP