film
Čo sme komu všetci urobili? (dabing)

Claude a Marie Verneuilovci sú späť. A samozrejme, s ich rozšírenou rodinou sa stretávajú s celým radom nových problémov. Skutočne veľké a početné problémy.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
19.05.2022, Št

Claude a Marie Verneuilovci v prvom filme vydali svoju štvrtú dcéru a v druhom úspešne udržali všetky svoje dcéry a ich rodiny vo Francúzsku. A práve keď sa im podarilo presvedčiť ich, aby neodchádzali, nečakali, že všetci skončia v ich malebnom Chinone, viac-menej vždy na krku.

Dcéry a ich rodiny sa im chcú odvďačiť za ich starostlivosť a starostlivosť a využívajú skutočnosť, že Claude a Marie oslavujú štyridsať rokov spoločného života. Začnú pre nich pripravovať veľkú oslavu v ich rodinnom dome, a pretože to musí byť veľká oslava, pozvú do Francúzska aj ich rodičov. Claude a Marie budú musieť pod svojou strechou privítať rodičov svojich zaťov Rachida, Davida, Chao a Charlesa.

Toto "rodinné" stretnutie sľubuje, že bude veľmi bohaté na udalosti. Stačí, že tieto rodiny pochádzajú z celého sveta a rozhodne ich nespája rovnaká viera. Nechajte sa prekvapiť a predovšetkým pobaviť. Slovo Christiana Claviera o filme: "Philippovi de Chauveronovi úplne dôverujem, je to vynikajúci režisér, ktorý vždy perfektne napísal a natočil moju úlohu. Takže keď mi povedal, že o mne uvažuje pre svoj ďalší film, hneď som vedel, že idem do toho.

A hoci sa myšlienka tretieho dobrodružstva mohla niekomu zdať bláznivá, Philippe veľmi dobre vedel, ako rozvíjať túto sériu. Príchod všetkých svokrovcov vlastne umožnil zachovať sviežosť prvého filmu, keďže teraz nahradili svojich synov a Claudových zaťov."

Čo sme komu všetci urobili?, Francúzsko / Belgicko, 2022, 98 min.
Réžia:
Philippe de Chauveron
Hrajú: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan a ďalší

12+

Film na csfd.sk

Distribučné verzie: 2D

Odporúčame

Hudba Modre 2022

18.8.2022 - 21.8.2022 / Modra

TIP

Koncerty pri Propelleri 2022

Št 18.8.2022 / Propeller, Rázusovo nábrežie

TIP

Staromestské kultúrne leto 2022

26.6.2022 - 25.8.2022 / Bratislava

TIP

Ladies & Gentlemen show

24.9.2022 - 3.11.2022 / Red Cat Cabaret Club

TIP