film
Baby šéf: Rodinný podnik (dabing)

Pamätáte si ešte na premúdrené bábätko v obleku a jeho staršieho brata Tima? S komédiou Baby šéf pred pár rokmi "zbúrali" kiná a teraz sa púšťajú do ďalšej akcie.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
02.09.2021, Št

Keď sa na konci Baby šéfa bratia Tim a Ted konečne skamarátili, zdalo sa, že im to vydrží navždy. V pokračovaní s podtitulom "Rodinný podnik" sú si obaja dospelí bratia odcudzení.

Kým Ted je ponorený v biznise a zarába bambilióny, Tim je spokojným otcom dvoch dievčat, nadanej tínedžerky Tabithy a milého roztomilého batoľaťa Tiny. Tabitha, ktorá navštevuje školu pre mimoriadne nadané deti, vzhliada k svojmu úspešnému strýkovi Tedovi, čo vôbec nie je po vôli jej otcovi, keďže s bratom nevychádza veľmi dobre. To však netuší, aké nečakané spoločné stmelovacie dobrodružstvo ich čaká. Za všetko môže Tina, ktorá je v skutočnosti tajnou agentkou organizácie Baby Corp a má za úlohu odhaliť veľké sprisahanie spojené so sestrinou školou a jej čudným riaditeľom. A aj keď je Tina veľmi šikovná, vie, že bez pomoci sa nezaobíde. Po ruke má otecka, strýka a sci-fi vychytávku, ktorá vie dočasne z dospelého človeka urobiť malé dieťa. A tak sa chlapi premenia na chlapcov a vydajú sa do akcie, pri ktorej k sebe znovu nájdu cestu a okrem toho, len tak mimochodom, zachránia svet tak, ako ho máme radi.

Baby šéf: Rodinný podnik, USA, 2021, 107 min.
Réžia:
 Tom McGrath
Obsadenie: Alec Baldwin, Amy Sedaris, James Marsden a ďalší

Film je mládeži prístupný

Film na csfd.cz

Distribučné verzie: 3D dabing

Odporúčame

Scandi (prehliadka súčasných severských filmov)

24.1.2022 - 30.1.2022 / Bratislava

TIP

Ako sa hrali naši...

12.12.2020 - 27.3.2022 / Múzeum mesta Bratislavy MMB

TIP

LP (USA)

Ut 12.7.2022 / Axa Aréna NTC

TIP

Latentné revolúcie

5.11.2021 - 30.1.2022 / GMB - Pálffyho palác

TIP