film
Ant-Man and the Wasp: Quantumania (dabing)

Vo filme ktorý oficiálne odštartuje piatu fázu Marvel Cinematic Universe, sa superhrdinovia a partneri Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) vrátia, aby pokračovali vo svojich dobrodružstvách ako Ant-Man a Wasp. Spolu s Hopeinými rodičmi Hankom Pymom (Michael Douglas) a Janet Van Dyneovou (Michelle Pfeiffer) sa ocitnú na prieskume Quantum Realm, v kontakte s novými podivnými tvormi a vydávajú sa na dobrodružstvo, ktoré ich posunie za hranice toho, čo si mysleli, že je možné.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
16.02.2023, Št


Rýchle dobrodružstvo na veľkom plátne, ktoré štartuje piatu fázu filmového sveta Marvelu, je plné akcie a humoru, presne ingrediencie na, ktoré fanúšikovia MCU čakajú. “Filmy o Ant-Manovi boli vždy aj o rodine,” hovorí režisér Peyton Reed. “V Quantumánii” prehlbujeme a komplikujeme rodinnú dynamiku. V prvých dvoch filmoch sme sa ponorili do Kvantovej ríše a tentoraz sme chceli dať filmu úplne iný vzhľad: Je to epický zážitok.

” V stávke je veľa, dodáva Reed – “Ant-Man a Wasp: Qantumania” pripravuje pôdu pre niekoľko nasledujúcich filmov. “To bolo pre mňa nesmierne vzrušujúce,” hovorí. “Vytvorenie Kvantovej ríše – to je ultimátny akt stvorenia sveta. Ide o to, že idú do Kvantovej ríše ešte ďalej, než sme videli v predchádzajúcich filmoch. Museli sme vytvoriť nielen vzhľad týchto miest a civilizácií, museli sme vytvoriť vnútornú logiku a históriu a potom ich zaľudniť všetkými týmito bytosťami a štruktúrami.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania, USA, 125 min.

Réžia: Peyton Reed

Hrajú: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton, Jonathan Majors

Odporúčame

Udalosť

Ut 13.6.2023 / Kino Film Europe

TIP

Zorka Lednárová - Cesta mesta

2.6.2023 - 9.7.2023 / Galéria Medium

TIP

FLAAM festival 2023

18.8.2023 - 19.8.2023 / Hidepark Nitra

TIP

Mimmo Rotella

21.4.2023 - 18.9.2023 / Bratislavský hrad

TIP