festival
iná akcia
Festival jogy ManaStay 2023

Festival jogy ManaStay 2023 je dvojdňová akcia pre fanúšikov rôznych štýlov jogy, zdravého pohybu, ajurvédy či meditácie. Najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku má program vytvorený pre fanúšikov jogy všetkých úrovní a veku.

Táto akcia sa konala v minulosti

Čakajú vás hodiny rôznych štýlov, tí najlepší lektori zo Slovenska, ale aj učitelia s dlhoročnou praxou zo zahraničia. Prinesieme vám jogu z jej kolísky, z Indie. Vysvetlíme ako ju cvičiť správne, ale ako ju praktikovať mimo podložky. Budeme kreatívne pracovať s pohybom a samozrejme cvičiť, relaxovať a meditovať, či liečiť svoje telo. V programe nájdete aj detskú jogu, či terapeutickú jogu, stojky pre pokročilých, ale aj lekcie a workshopy pre úplných začiatočníkov.

Podujatie sa koná vo Vodárenskom múzeu a jeho krásnej záhrade. Na akcii budú predajné stánky so zaujímavým tovarom a bufet so zdravým jedlom a ajurvédskym obedom.

Program čoskoro

Oficiálna stránka festivalu

Vstupné: permanentka 44€ / VIP 100€ (VIP vstup zahŕňa rezervovanie miesta pod pódiom, stravu a nápoje počas celého dňa )/ vstup na 1 lekciu 22€

*Seniori 60+ vstup zadarmo

Odporúčame

Noc na Broadway: The Only Helga Show

19.10.2023 - 3.11.2023 / Red Cat Cabaret Club

TIP

Úsvit

Kino Nostalgia / Slovenská národ...

TIP

Nebojsa

13.10.2023 - 4.11.2023 / Slovenské národné divadlo - Činohra

TIP

Nu Sound of... Zola Jesus (USA) & Nina Kohout

So 7.10.2023 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

TIP