festival
Kultúrne leto v Petržalke 2021

Pre Petržalčanov je pripravený mimoriadne pestrý program. Letné tábory, súťažná hra Petržalskí pátrači, tematické víkendy počas celého leta. Koncerty, cirkusanti, či súťaž v plavbe na kreatívnych plavidlách. A ešte viac. To všetko v lete 2021 v Petržalke!

Táto akcia sa konala v minulosti

13.8.2021 - 15.8.2021 Víkend zábavy

Napriek všetkým obmedzeniam sa nám podarilo pripraviť pre Petržalčanov mimoriadne pestrý program.

Okrem tradičních denných letných táborov pre deti od 6 do 15 rokov, sme tento rok odšatrovali poznávaciu súťažnú hru Petržalskí pátrači pre všetkých zvedavých Petržalčanov s dobrodružnou dušou a rovných deväť tematických víkendov plných zábavy, hier, umenia a poznania.

Kultúrne leto v Petržalke 2021 otvárame v rámci Víkendu Dunaja plavbou na lodi, koncertom Fats Jazz Bandu a Janky Dekánkovej, pokračujeme Víkendom spojení s koncertom Funny Fellows a cirkusantmi z VINTAGE CIRKUS v areáli FC Petržalka, ohňovou show okolo fontány pri budove Technopolu, Víkendom Rodiny na terase na Vavilovovej ulici, Víkendom hier s prvým ročníkom chodeckých pretekov Petržalská 5ka a Jozefom Pribilincom jako čestným hosťom.

Na prelome letných mesiacov vystúpia Ján Berky Mrenica a Jří Stivín spolu so svojim kolegami z Maďarska a Rakúska. V auguste sa budeme venovať tradičným remeslám, súťaži v plavbe kreatívnych plavidiel na Draždiaku, vzdávme úctu a vďaku všetkým, ktorí pomáhajú koncertom v Evanjelickom kostole Sv. Trojice a oslávime výročie SNP pri Petržalských bunkroch.

Program v Dome kultúry Zrkadlový háj
Program v DK Lúky

Program na júl (pdf)

Program na august (pdf)
Registračná covid permanentka

Z dôvodu pandemických opatrení sme pripravili registračnú covid permanentku, zakúpením ktorej máte voľný registrovaný vstup na všetky podujatia Kultúrneho leta v Petržalke 2021 v danom mesiaci, aby sme tak zefektívnili a urýchlili povinnú registráciu návštevníkov na našich kultúrnych podujatiach.

Registračná permanentka pre 1 osobu na mesiac | 5 €
rodinná Registračná permanentka na mesiac | 10 €
(max. 5 členov rodiny)

Odporúčame

Punkáči deťom 2022

24.8.2022 - 27.8.2022 / Letisko Trenčín

TIP

The Ills + Nov

Št 10.2.2022 / Nová Cvernovka

TIP

Danube Music Day: Arrested Development

So 14.5.2022 / Majestic music club

TIP