divadlo
V Paříži bych tě nečekala, tatínku

Komédia o dobrodružstve sympatického vidiečana v Paríži, s Petrom Nárožným v hlavnej úlohe.

21.10.2019, Po

Komédia o dobrodružstve sympatického vidiečana v Paríži, s Petrom Nárožným v hlavnej úlohe.Daňovák zo zapadnutého provinčného mestečka sa jedného dňa rozhodne, že prekvapí svoju dcéru a navštívi ju v Paríži.

Starostlivý otec s počudovaním zisťuje, že jeho milovaná dcéra už nepracuje v poisťovni, ale pohybuje sa ako spoločníčka vo svete veľkej politiky a obchodu, v ktorom sa razom ocitá aj on. V tomto zložitom prostredí sa otecko rýchlo zorientuje a keď očarí manželku svojho najvyššieho šéfa, úplne to zmení jeho život, budúcnosť dcéry a dokonca aj zloženie vlády. Rozbehne sa uragán zámen a komických situácií, ktoré nemajú konca.

Komédia Jeana Barbier (originálny názov Ma fille travaille a Paris) ponúka dve hodiny emócií a smiechu. V súčasnej dobe najznámejší autor konverzačných komédií vo Francúzsku je pokračovateľom tradície bulvárneho divadla v štýle Feydeau.

Jean Barbier: V Paříži bych tě nečekala, tatínku.
Réžia:
Jan Novák
Účinkujú: Petr Nárožný, Jana Malá / Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová / Miroslava Pleštilová, Barbora Petrová / Malvína Pachlová, František Skopal / Martin Sochor, Jan Šťastný / Jan Čenský

Dĺžka podujatia: 2 hodiny a 15 minút s jednou prestávkou
-------

Vstup: 22€ / 18€

Foto zdroj: kczahrada.cz

Odporúčame

Elity - kriminálny príbeh s politickým pozadím

Pi 15.11.2019 / Slovenské národné divadlo - Činohra

TIP

Zlodeji


TIP

Špina

Po 25.11.2019 / Kino Film Europe

TIP

Počúvadlo vol. 4

Pi 25.10.2019 / Miestna knižnica Petržalka

TIP