divadlo
Turandot

Príbeh o láske a krutosti v originálnom muzikálovom spracovaní.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
06.03.2020, Pi

Kto by nepoznal slávny príbeh o Turandot?

Na dosky Divadla Nová scéna prichádza úplne nová Turandot. MUZIKÁLOVÁ TURANDOT! Atraktívna  krajinou svojho pôvodu, znovuzrodená v dielni kórejských hitmakerov. Turandot plná nádhernej, melodicky príťažlivej hudby.

Na našom javisku opäť ožije pútavý a dojímavý príbeh o láske, kráse a krutosti. Príbeh o smrti a utrpení, ale aj o nádeji a vykúpení. Dej je zasadený do atraktívneho sveta nadpozemských síl a živlov. Prostredia, v ktorom hrdinami lomcujú veľké city, vášne a rozhodnutia, prísľuby a odmietania. Rázne činy i nevypovedané túžby. Nenaplnená aj utajovaná láska. Divákov vtiahneme do romantického príbehu lásky Kalafa a princeznej Turandot. Do príbehu, v ktorom princezná  nemilosrdne odmieta lásku a necháva stínať hlavy všetkým svojim pytačom, ak neuhádnu tri hádanky. Princ Kalaf však  všetky hádanky uhádne a premôže jej nenávisť skutočnou láskou. Napriek tomu v nás stále znie otázka: Čo sa skrývalo za krutosťou, neprístupnou maskou a chladnou tyraniou Turandot? Aké tiene minulosti a tajomstvá rodov ovplyvňujú našu prítomnosť?

Muzikál Turandot, v sprievode 11-členného živého orchestra, je explóziou pôsobivej hudby, emócií, stretov a zmierení.

Giaccomo Puccini: Turandot
Réžia:
Róbert Alfoldi
Obsadenie:  Drínová Miroslava / Fecková Lenka, Makranský Peter / Vyskočil Patrik, Dang Van Romana / Machciníková Lenka a ďalší

Dĺžka podujatia: 130 min. s prestávkou

----

Vstup: 33€ / 28€

Odporúčame

Duna

Kino Lumière / Cinemax Bory Mall

TIP

Judas Priest

Št 21.7.2022 / Axa Aréna NTC

TIP

Caribou

Pi 4.2.2022 / Edison Park

TIP

Moja afganská rodina (dabing)

18.1.2022 - 19.1.2022 / Kino Lumière

TIP