divadlo
tRIP

Čierna komédia o troch kamarátoch v zlom čase na zlom mieste – či skôr v zlom „stave“ a za zlých okolností, pretože čas a miesto je vždy to isté: sobota (ako každá iná), bar (ako milióny podobných po celom svete).

Dátum premiéry:
09.10.2018, Ut

Hra poľského dramatika Radosława Paczochu v réžii Adriany Totikovej – je miestami mrazivý a miestami odstrašujúci „portrét“ ťažko uchopiteľnej esencie malomeštiactva, ktoré aj dnes, v 21. storočí, vháňa mladých ľudí, rozleptaných nudou, demoralizovaných nečinnosťou, zmätených (zdanlivou) slobodou a frustrovaných priepastným rozdielom medzi propagovanými a ponúkanými možnosťami a zažívanou skutočnosťou, do víru zúfalých činov a nihilistickej špirály vedúcej nadol.

Čierna komédia o troch kamarátoch v zlom čase na zlom mieste – či skôr v zlom „stave“ a za zlých okolností, pretože čas a miesto je vždy to isté: sobota (ako každá iná), bar (ako milióny podobných po celom svete). Generačná výpoveď, pod ktorú sa dobrovoľne nepodpíše žiaden príslušník generácie, o ktorej vypovedá – pretože je až príliš pravdivá, bolestivo presná a brutálna.

Radosław Paczocha: tRIP
Réžia:
Adriana Totiková
Hrajú: 
Mastodont: Daniel Žulčák (ako hosť)
Lišajník: Michal Režný (ako hosť)
Macík: Andrej Šoltés (ako hosť)
Justína: Elena Spaskov (ako hosť)

Dĺžka predstavenia: 1 hodina a 30 minút bez prestávky

Predstavenie obsahuje expresívne výrazy.

-------

Miesto: Modrý salón

Vstup: 7€

Odporúčame

Old’s Cool Bratislava 2019

4.10.2019 - 6.10.2019 / Bratislava

TIP

Florencino kníhkupectvo

Kino Film Europe / Kino Mier Modra

TIP

Biela noc Bratislava 2019

27.9.2019 - 29.9.2019 / Bratislava

TIP

Studio 34 / Party Show

21.9.2019 - 25.10.2019 / Red Cat Cabaret Club

TIP