divadlo
Mikuláš v DPOH
Mikuláš v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava - dve rozprávky a po nich vlastnoručné vyfarbenie vianočných pohľadníc. 5. decembra Tri prasiatka , 7. decembra Websterovci.
Táto akcia sa konala v minulosti

5. december o 15.00

Rozprávka Tri prasiatka

Nesmrteľný príbeh troch prasiatok plný veselých pesničiek. Bratia Nif, Ňuf a Ňaf už videli svet a nevedia sa dočkať domova. Ale domov sa vrátiť nemôžu. Rozhodnú sa zostať v lese, ale netušia, že v ňom žije aj prefíkaná líška a hladný vlk.

---

7. december o 16.00

Rozprávka Websterovci: Lili a ukradnutá sieť

V bábkovom príbehu sa detskí diváci a ich rodičia stretnú so známou rodinou pavúkov Websterovcov. Zoznámia sa tiež s krásnou pavúčicou Ariadnou a tajomným vodným pavúkom Ricardom El Diamantom.

Ten zamotá hlavu nešťastne zamilovanému pavúčikovi Hugovi a svojou chamtivosťou a zákernosťou naruší pevnosť rodinného vlákna. Hugova odvážna sestra Lili bude musieť prekonať strach a zachrániť celú pavúčiu Sieť, pretože ich pokojný, rodinný život sa celý obráti hore nohami.

---

Potešte vlastnoručne vyfarbenou pohľadnicou blízkych aj vzdialených.

Po skončení predstavení sa budú môcť všetci diváci, malí aj veľkí zastaviť vo foyeri divadla a vyfarbiť si vlastnú vianočnú pohľadnicu, ktorú budú môcť priamo z DPOH poslať svojim kamarátom, rodine, blízkym, každému, na koho si pred sviatkami spomenú a o kom vedia, že ich osobne vyrobený pozdrav poteší.

Odporúčame

Beethoven, Ryba, Schubert

Ut 9.4.2024 / Slovenská filharmónia

TIP

Ekovýchova na Kamzíku

Ne 3.3.2024 / Centrum ekovýchovy a lesnícke arborétum Kamzík

TIP

Ján Triaška - Double Trouble

21.2.2024 - 28.4.2024 / Zoya Museum

TIP

Divadlo SkRAT: Unavená žiadosť

Št 14.3.2024 / A4 - priestor súčasnej kultúry

TIP