divadlo
Gauneri - zrušené

Prestrelka akcie a vtipu podľa nenapodobiteľného štýlu enfant terrible filmu! Vykúpte sa v netradičnom divadelnom spracovaní prvého kultového príbehu, ktorý do sveta vypustil slávny Quentin Tarantino.

Táto akcia sa konala v minulosti

Drsnej zábavy, strieľačiek, spleti popkultúrnych odkazov, litrov krvi a nesmrteľných hlášok sa chytili mladí študenti VŠMU, ktorí vytvorili prudko príťažlivý zážitok. Sú len dve cesty, ako tento večer bude prebiehať – cesta do klubu, zapichnúť riť do sedadla a baviť sa alebo cesta do pekla! 

Gauneri
Taký vtip že – päť chlapov spolu ide vykonať lúpež. Všetko dohodnú a aj napriek tomu sa to celé zoserie. A oni tam teda sú a bavia sa, že prečo sa toto stalo? A ten jeden hovorí, že hej, lebo tento jeden to dosral a ten jeden, že nič nedosral a potom ďalší že: „My tu asi máme krysu…“ Pokiaľ sa vám zdá, že máte pridobrý sluch, príliš pokojný život alebo náhodou máte pocit, že nebodaj poznáte Tarantinove filmy naspamäť a už vás nič neprekvapí, tak sa poďte pozrieť na toto. A hlavne, nebojte sa. Hej, bude trochu paniky, ale panikárte vo svojej hlave, panikárte potichu. A potom sa spamätajte a vysporiadajte sa so situáciou a chovajte sa ako profesionáli.

Inscenačný tím Gaunerov 
Réžia: David Vyhnánek
Dramaturgia: Martina Havierová
Scéna: Dominika Katonová
Kostýmy: Anna Kušková
Svetelný dizajn: Matúš Ďuran
Foto: Barbora Kapustová
Produkcia: Lucie Solanská, Alexandra Gundová

Predstavenie nie je vhodné pre diváka mladšieho ako 15 rokov. Taktiež sa v ňom strieľa.

Vstupenky za 9€

FB event

Odporúčame

Pohoda 2022

7.7.2022 - 9.7.2022 / Letisko Trenčín

TIP

Bienále ilustrácií Bratislava 2021

15.10.2021 - 28.2.2022 / Historické múzeum SNM

TIP

Danube Music Day: DakhaBrakha

Pi 18.2.2022 / Majestic music club

TIP

Matej Gavula: Promenáda

26.11.2021 - 6.2.2022 / Kunsthalle Bratislava

TIP