prednáška / diskusia
Výzvy paneurópskych medzinárodných organizácií

Aké sú hlavné vonkajšie a vnútorné výzvy, ktorým dnes čelí Rada Európy a Organizácia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OSCE)? Ako by sa tieto multilaterálne organizácie mali zmeniť, aby reagovali na takéto výzvy? Akú úlohu tu zohráva občianska spoločnosť? Ako sa dá riešiť súčasné napätie obklopujúce účasť Ruska?

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Zapojte sa do tejto panelovej diskusie a vypočujte si prominentných expertov - úradníkov z EÚ a Ruska, ktorí budú reflektovať situáciu občianskej spoločnosti vo svojich krajinách.

Panelisti:
Konstantin Baranov, Board Member, International Youth Human Rights Movement (Rostov-on-Don, Rusko)
Anne Brasseur, President of the Parliamentary Assembly of the Council of Europe (2014-2016) (Luxembursko)
Harry Hummel, Senior Policy Advisor, Netherlands Helsinki Committee/ Board Member, EU-Russia Civil Society Forum (Holandsko)
Aleška Simkić, Deputy Head, European Union Delegation to Russia (Slovinsko/ Rusko)
Olga Zakharova, Executive Director, Freedom Files Foundation (Poľsko)

Toto podujatie je organizované organizáciou EU-Russia Civil Society Forum, ktorá je platformou tematicky rôznorodých mimovládnych organizácií z Ruska a Európskej únie, založená ako občianska iniciatíva a nezávislá od vlád, politických strán a firiem.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor EU-Russia Civil Society Forum. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.