prednáška / diskusia
Inšpiratívne večery/e - Personal branding alebo ako si vybudovať úspešnú značku seba

Neviete, ako zaujať a odlíšiť sa? Rozmýšľate nad tým, ako naplno využiť svoj potenciál? Téma značky dlho patrila iba firmám, hoci každý človek má svoj personal brand. Cieľom workshopu je predstaviť vám, čo je značka, ako treba rozmýšľať o sebe ako značke a pomocou jednoduchých príkladov a odporúčaní vám pomôcť vydať sa na cestu budovania vašej vlastnej osobnej značky.

 

Táto akcia sa konala v minulosti


Prednášať bude skúsený riaditeľ marketingu O2 a držiteľ ocenenia Marketér roka 2017 Igor Tóth, riaditeľ marketingu O2.

Informácie o prednášajúcom:
Igor Tóth je riaditeľom marketingu v spoločnosti O2, kde je zodpovedný za tarifné produktové portfólio vrátane stratégie značky, marketingovej komunikácie, CVM a CRM. Svoju expertízu pravidelne ďalej odovzdáva v rámci rôznych neziskových aktivít. Je spoluzakladateľom a členom prezídia občianskeho združenia Ľudia z marketingu a profesionálne sa venuje téme personal brandingu. V roku 2017 získal historicky prvý titul Marketér roka.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Inšpiratívne večery. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.