prednáška / diskusia
Branding & káva

Prídťe si vypočuť rozhovory s úspešnými ľudmi, ktorých podnikanie je spojené s kávou. Súčasťou podujatia je aj ochutnávka znamenitej kávy zo slovenskej pražiarne.

 

Táto akcia sa konala v minulosti


Hostia:
Lukáš Kubíny
Ako sa z laboranta stane pražiar kávy? To prezradí pražiar z rýdzo slovenskej pražiarňe Illimité Coffee Roasters, ktorú poznajú aj fajnšmekri v zahraničí.
Ado Juráček
Zaujíma vás ako sa tvorí branding a dizajn pre pražiarne či kaviarne? Zakladateľ brandingovej agentúry Malina studio vás prevedie kreatívnym procesom vzniku obalu či loga.
Martina a Jakub Jandík
Radi navštevujete neobyčajné kaviarne? Martina a Jakub vám porozprávajú, ako si našli cestu ku káve a založili vlastnú kaviareň MAD DROP espresso & brew bar.

Ochutnávka
Pili ste už kávu, ktorú ochutnali vo Facebooku či kancelárii prezidenta? Ak nie, práve teraz je tá možnosť. Pripraví vám ju sám pražiar Lukáš Kubíny z Illimité.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Malina Studio. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.