prednáška / diskusia
Antónia Mačingová: Harmonické stravovanie

Naučte sa jesť zdravo a do štíhlosti. Každý z času na čas premýšľa, ako by zlepšil svoje zdravie alebo posunul ručičku váhy nadol. Vyznať sa v záplave “zaručených rád” a ešte ich prispôsobiť svojmu jedinečnému stavu sa javí ako herkulovská úloha.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Autorka knižných bestsellerov Najedzte sa do štíhlosti Antónia Mačingová nám predstaví svoj úspešný koncept harmonického stravovania. Jeho základ tkvie v tom udržať si príjem živín a vitamínov, postavu, nastoliť vnútornú pohodu a zmeniť svoj prístup k životu. Súčasťou inšpiratívnej prednášky bude ochutnávka harmonického stravovania.

Antónia Mačingová bude pútavo rozprávať o tom:
- čo ju motivovalo k vytvoreniu 28-dňového stravovacieho programu
- principiálnej zmene stravovacích návykov
- prečo je dôležitá trvalá zmena a že občasný detox či diéty nič natrvalo neriešia
- že nededíme nadváhu a kilá, ale dedíme maminu kuchyňu a mentálne vzorce
- prečo je dôležité zamerať sa na návrat k ekologickému spôsobu života
- prečo je dôležité uvedomiť si, kto je ten, ktorý je zodpovedný za náš život, o tom, ako prijať zodpovednosť a na základe toho začať konať
- a ďalších zaujímavých témach
Po prednáške je pripravená diskusia.

Mgr. Antónia Mačingová
Vyštudovala odbor andragogiku na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika, ale celkovej zmene stravovacích návykov u žien aj mužov sa venuje viac ako 20 rokov. Vďaka úprave vlastného jedálnička a zmenou istých myšlienkových vzorcov prekonala závažnú chorobu a vyhla sa celoživotnému užívaniu liekov. Je držiteľkou viacerých úžitkových patentov. Svoju jedinečnú a predsa jednoduchú metódu zachovania zdravia a štíhlej línie do vysokého veku predstavila i v mnohých časopisoch a televíziách. Jej knihy sa stali u nás bestsellermi a boli preložené do viacerých jazykov.

Podujatie na Facebooku