party
Dubová psychóza - Soundsystem special

Festivalová sezóna je takmer za nami a pomaly sa vraciame do klubov a preto pozývame na soundsystemovú masáž v Re:freshi v sobotu 14. septembra. Dubovka sa tradične ponesie na mocnom Dub Settlers Hifi soundsysteme a okrem DSHF crew sa predstavia aj bratranci Get Garden a Zila.

Táto akcia sa konala v minulosti

Dub Settlers Hifi
je spolok audiošialencov z Bratislavy, ktorý sa po rokoch činnosti na reggae scéne rozhodol postaviť svoj vlastný soundsystem. Členovia majú na konte úspešné projekty ako Respect Vibration Sound, Foolproof Riddims, Get Garden, či obľúbený indoor festival Flight to Jamaica. Za svoje pôsobenie sa početná partia vychýrila kvalitnou selekciou, obrovským zvukom a vždy chytľavou party, ktorú rozbehla v mnohých mestách, kluboch, či na viacerých domácich a zahraničných festivaloch po boku rôznych zvučných mien zo scény. Okrem kvalitného zvuku vedia ponúknuť aj solídnu selekciu dubu, rootstepu, digital reggae a roots reggae okorenenú vlastnými produkciami.

Get Garden
je formácia, ktorá pozostáva z dvoch djov RICH a SMGR. Ich štýl nie je vyhranený, ale najviac obľubujú UK zvuk, či už to je deep, dark alebo raggae dubstep. Chalani sú v Re:fresh clube varení pečení, takže mnohí z vás už vedia, že môžu očakávať tú najkvalitnejšiu bass music!

Zila
toho na našich bedniach ešte veľla neodohral, zato vláči ich s nami poctivo jak otrok od prvej tancovačky. Keďže ho už omrzelo soundsystem len presúvať a kukať naň, rozhodol sa popúšťať si tie svoje. Je to dubber srdcom aj dušou, takže očakávaj hlavne steppa style.

--------

Vstup: 5€