koncert
Noisecut + Blanch
Koncert elektropopovej kapely Noisecut spolu s Blanch, hudobným projektom za ktorým stojí skladateľka, speváčka a gitaristka Bianca Macková.
Táto akcia sa konala v minulosti

Noisecut
ovládli prvé ročníky Radio Head_Awards a etablovala sa na slovenskej alternatívnej scéne. Ich pôsobenie však nečakane ukončila smrť speváčky Alžbety K. Majerníkovej. Po rozlúčkovom koncerte v roku 2012 považovali členovia kapely Noisecut existenciu svojej kapely za uzavretú a nad možným návratom nikto nerozmýšal. To sa veľmi rýchlo zmenilo, keď ich Rádio_FM oslovilo s možnosťou účinkovania na výročnom desiatom ročníku udeľovania cien RHA. Reakcia bola okamžitá – prečo nie, ak by spievala Nora Ibsenová z Fallgrapp? Keďže Nora súhlasila, vystúpenie na udeľovaní cien sa stalo skutočnosťou. Hneď po vystúpení kapelu kontaktoval Michal Kaščák s otázkou, či by nevystúpili na festivale Pohoda. Po krátkej diskusií padlo rozhodnutie – prečo nie? Noisecut odohral úspešný koncert v rozšírenej zostave, po reakciách publika a fanúšikov nič nebránilo vyskúšať si ďalšie koncerty.

Blanch
predstavujú obohatenie domácej scény o nové ženské tváre zo strany vydavateľstva Slnko Records. Blanch vedie speváčka, skladateľka a gitaristka Bianca. Jej prvotina s názvom Delusion je zbierkou nekonvenčných balád a nápaditých indie-folkových zvukov.

------

Vstup: 8€ / 10€ na mieste


Odporúčame

Vianočné trhy na Duláku 2019

22.11.2019 - 22.12.2019 / Dulovo námestie

TIP

Vladimír Kompánek / Čaro zimy a fašiangov

22.11.2019 - 23.2.2020 / GMB - Mirbachov palác

TIP

Ako sa hrali naši?

So 14.12.2019 / Múzeum mesta Bratislavy MMB

TIP

Kabaret Nvota+Žiška – Štvrtá tretina

St 12.2.2020 / Divadlo v podpalubí

TIP